KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13857466
nr 1385 7466
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Monogramsignerad, Pastoralt landskap. Olja på pannå. Diameter: 18,5, yttermått inklusive ram: 36x36 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:07:12
1.000 kr
1.100 kr